Pinhani Konserleri

İZMİR (İHA) - İzmir Ooze Venue Rock Bar'da sahne alan sevilen Rock müziği grubu Pinhani, hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı.

Son dönemin en çok izlenen televizyon dizilerinden birisi olan Kavak Yelleri dizisinin tüm müziklerini yapan ve kısa zamanda geniş bir hayran kitlesine sahip olan Grup Pinhani, İzmir'de düzenlenen konserde sahne aldı.
Konser öncesi konuşan Pinhani Grubu solistleri izmir'de karşılaştıkları bu yoğun ilgiye çok teşekkür ettiklerini belirterek, "Bu kadar sevildiğimizi bilmiyorduk. Sizlerin sevgisi ve ilgisi bizim doğru yolda olduğumuzun bir göstergesidir. Bu ziyaret bize konser öncesi büyük moral oldu. Kendimizi çok iyi hissediyoruz. Sizlerden ve öğrencilerden çok büyük enerji aldık sağ olun" dediler. Daha sonra yoğun alkışlar eşliğinde sahne alan Pinhani eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirdi. Kavak Yelleri dizisi ile birlikte herkes tarafından sevilen Hele Bir Gel, Belki Sevmekten Hiç Usanmam, Yalandan da Olsa şarkılarının yanı sıra albümünden diğer şarkıları da başarıyla seslendiren Pinhani konseri izleyenleri coşturdu.

İlgili Başlıklar

Pinhani Konseri

Pinhani Kavak Yelleri Dizi Müzikleri;

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !