Nasıl Ünlü Oyuncu, Şarkıcı Olunur?Cevabı artık Kavak Yelleri sayesinde çok basit! Eğer oyunculuk konusunda yeteneğiniz olduğunu düşünüyor ve Türkiye'nin en popüler gençlik dizisi Kavak Yelleri'nde rol almak istiyorsanız Yedigün Yıldızları'na (www.yedigunyildizlari.com) oyunculuk (veya şarkıcılık) kategorisinde başvurabilirsiniz. Gençlere hayallerini gerçekleştirebilme imkanı verme düşüncesiyle yola çıkan Yedigün, genç yıldızlara fırsat tanıyor ve dijital yetenek arayışını yukarıdaki reklamla tanıtıyor.

İşte sitesinden Yedigün Yıldızları;

Yedigün Yıldızları Türkiye’nin yeni yeteneklerini keşfetmek için düzenlenen ve sadece internette yapılacak bir yarışmadır. Eğer kendini patlamaya hazır biri olarak görüyorsan, yeteneklerini tüm Türkiye ile paylaşmak istiyorsan ve kocaman hayallerin varsa bu yarışma tam sana göre.

Çünkü Şarkıcılık, Oyunculuk ve Çılgınlık kategorilerindeki birincileri muhteşem ödüller, fırsatlar bekliyor. İşte ödüller:

Şarkıcılık Kategorisi’nin birincisi, Serdar Ortaç’ın bestesiyle single yapma fırsatını yakalayacak. Oyunculuk Kategorisi’nde birinci olan arkadaşı, son zamanların en iddialı gençlik dizisi Kavak Yelleri’nde rol fırsatı bekliyor. Çılgın Kategorisi’nde ilk 10’a girenler ise, İspanya’da Domates Festivali’ne katılacak.

Yarışma Nasıl İşliyor?

1. Yıldız adayları performans videolarını siteye yüklüyor ve kişisel profillerini oluşturuyor.
2. Sonra sitemizin takipçileri, müdavimleri yıldız adaylarına oy vermeye başlıyor.
3. Oy verme süresi bitince, gelen oylar ve jürinin tercihleri ilk 10’a kalan yıldız adaylarını belirliyor.
4. Finale kalan yıldız adaylarımız, yeni videolarını hazırlıyor ve birincilik için düğmeye basılıyor.
4. 2 haftalık oylamanın ardından üç kategorideki Yedigün Yıldızları belli oluyor.

Yedigün Yıldızları yıldız adayı olmak çok kolay ve ücretsiz. Tek yapman gereken kendi sanatçı profilini oluşturmak ve hangi kategoride yarışmak istiyorsan ona uygun performans videonu yüklemek.

Aramızda kalsın, bundan sonra yapılacak en akıllıca taktik, kankalara, anne babaya, çevreye, online gruplarına haber uçurup sana oy vermelerini sağlamak

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !