Kavak Yelleri Dizisi 1. Bölüm

Kavak Yelleri Dizisi 1. Bölümü nihayet izledik, sizi bilmem ama ben tekrarını izlemeyi düşünüyorum. Dizi çekilmeye başladığı günden beri herkesin aklında diziyle ilgili endişeler vardı. Dawson's Creek adlı Amerikan  gençlik dizisine benzerliği, yayına girme tarihinin sürekli ertelenmesi, hatta bir ara çekimlerin durması da üstüne eklenince diziden umudumuzu kesmiştik ama birinci bölümü izleyince tüm bu endişelerimiz gitti.

 

Evet dizi ana teması ile Dawson's Creek'den kopya ama içinde bizden de hayli çok sahne var. Tanıtımlarını izleyince dizinin çok Amerikanvari olacağından endişelenmiştik ama çok da öyle çıkmadı. Olmaz olası ÖSS, işsizlik, gelecek kaygısı, maddi sıkıntılar, arkadaşlık ve tabii aşk...

 

Aklı bir karış havada gençliği özendiren sahneler de yok değildi ama genel itibariyle Kavak Yelleri 1. Bölüm güzeldi diyebilirm. Pelin Karahan, İbrahim Kendirci ve Aslı Enver'in performansı hiç de fena değildi. Bu arada İzmir Urla'nın da çok güzel bir ilçe olduğunu artık tüm Türkiye öğrendi heralde. :) Kavak Yelleri Dizi müziği Pinhani'den Hele Bir Gel, o zaten harikaydı.

 

Söz sizde arkadaşlar, yorum kısmında lütfen birinci bölümle ilgili gözlemlerinizi ve ikinci bölümden beklediklerinizi belirtin.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !