Kavak Yelleri 61. Bölüm İzle Video

Kavak Yelleri yeni sezon bölümleri ile esmeye devam ediyor. Kavak Yelleri Dizisi her Cumartesi akşamı saat 22:15'de Kanal D ekranlarında...  Sitemizden ise dizi tüm dizi müziklerini, eski bölümleri, fragmanları mp3 ve video olarak  indirebilir, oyuncular hakkında bilgi ve fotoğraflar bulabilir, yorum ve sohbet sayfasını kullanabilirsiniz..


Kanal D'nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç ve Aslı Enver'in oynadıkları dizi müzikleri ise pinhani tarafından seslendirilen sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde, hayat Efe, Aslı, Deniz ve Mine'nin önlerine yeni sınavlar çıkarmaya devam ediyor.

Kavak Yelleri 60. Bölüm sonrası Deniz'in Aslı'yı da alarak gittiğini gören Efe hiç durmadan peşlerine takılır. Bu esnada arabada Aslı ve Deniz arasında, yaşananlar üzerine sıkı bir tartışma yaşanmaktadır. Efe'nin arkalarından gelmesi Deniz'i durdurabilecek midir?

Mine
ise evden kaçan Cansu'yu bulmaya çalışmaktadır. Cansu beklenmedik bir yerde ortaya çıkar. Mine artık Cansu'ya gerçekleri anlatmak ve bir abla olarak üstüne düşen sorumluğu almak için harekete geçer. Önce Leman, sonra Şükran'ın Aslı'yla yaptıkları konuşmalar Aslı'yı çok mutsuz etmiştir. Efe, Su ve AtakanUrla'ya göndererek, Aslı'nın moralini biraz olsun, toparlamaya çalışır. Su, Atakan'ın geçmişine dair hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Diğer tarafta ise Urla'ya dair umutlarının bir bir elinden kaçıp gittiğini gören Deniz önemli bir kararın eşiğine gelir. Efe ise geçen zamanın Aslı'yla her şeyi normalleştireceği umuduyla bir sürpriz hazırlığındadır. Ama asıl sürprizle karşılaşan o olur.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !