İlan-ı Aşk

Cuma günü 22:15'de KANAL D ekranlarında Kavak Yelleri fırtınasında 143. Bölüm....Efe (Dağhan Külegeç) , Aslı’ya (Pelin Karahan) aşkını ilan etmek için bir plan yapıyor ve Aslı’nın tatil için Ağva’ya gitmesini sağlıyor. Burada ise yolları Güven’le (Sarp Apak)kesişiyor.
Aslı, Efe’nin bağımlı olduğundan şüphelendiği için kendisini suçlar. Sonunda Efe ile arkadaş olmayı kabullenir. Tabii bu olan biten Aslı’nın canını sıkmıştır. Uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunu söyler. Diğer tarafta Efe, Aslı’ya aşkını söyleme konusunda kararlıdır. Bunun için türlü numaralara başvurur. Peki Efe bunda başarılı olabilecek mi?
Mine’nin (Aslı Enver) Bonema’daki yeni görevi, Suzan’dır.  Bu kadın Mine’ye sorun çıkaracağa benzemektedir. Öte yandan Deniz (İbrahim Kendirci) yatağa kelepçelenmenin acısını Özge’den çıkarmaya kararlıdır. Özge ise altta kalmaz. İkili birbirleriyle didişirken bir yandan da eğlenirler. Bu yakınlaşma yeni bir aşkın habercisi midir? Onların bu halini gören Mine, acısını en yakınından çıkartır.
Efe aşkını ilan etmek için onlar için özel bir yer olan Ağva’ya Aslı’nın gitmesini sağlar. Aslı, Efe’ye doğru giderken yolları Güven ile kesişir. Bu sürpriz buluşma sonrası acaba Aslı, Efe ve Güven ne yapacak? Kavak Yelleri son bölüm tahminlerinizi şimdiden paylaşabiirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !