Deniz ve Mert Çekim Sırasında Balkondan Düştü.Talihsiz Kaza! Kavak Yelleri Deniz ve Mert (dizideki rolü; Mine'nin Almanya'dan gelen eski sevgilisi) bir kavga sahnesi çekiminde balkonda düşerek, hastaneye kaldırıldı.

Anadolu Ajansı muhabirinin edindiği bilgiye göre, saat 23.00 sıralarında bir otelde, dizinin kavga sahnesi çekilirken, ''Deniz'' karakterini canlandıran başrol oyuncusu İbrahim Kendirci ile diğer başrol oyuncusu ''Mert'' (  karakterini canlandıran Ümit Olcay, balkonun ahşap korkuluklarının kırılması sonucu aşağıya düştüler.

İbrahim Kendirci ile Ümit Olcay, ambulansla 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Sanatçıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Basın mensuplarının görüntü almasını ve fotoğraf çekmesini istemeyen dizinin kadın yapımcısı, ''Arkadaşlarımızın hayati tehlikeleri bulunmuyor. Doktorlarla görüştük. Vücutlarında ufak tefek sıyrıklar var. Her iki sanatçımıza serum veriliyor.

Gözlem altında tutuluyorlar'' dedi. ''Kavak Yelleri'' adlı dizinin haziran ayından bu yana Urla ve Seferihisar ilçelerinde çekimlerinin sürdüğü bildirildi.

Başarılı oyunculara acil şifalar diliyoruz...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !